Witaj, Szanowny Użytkowniku!

Prowadzimy serwis informacyjny. Publikujemy informacje, wiadomości o bieżących wydarzeniach ogólnych, opinie i komentarze. Wszystkie materiały zamieszczamy w dobrej wierze, przykładając wagę do tego, żeby były rzetelne i jak najlepiej oddawały otaczającą nas rzeczywistość.

Celem Serwisu jest propagowanie przyjaznego ludziom systemu społecznego - takiego systemu, z którego ludzie nie będą uciekać za granicę.

Serwis ma charakter wolnościowy - z takiej pozycji oceniamy i opisujemy interesujące nas zagadnienia. Jeśli interesuje Cię idea wolności oraz propagowanie opartego na niej systemu społecznego, to zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

Sprawy techniczne:

Serwis obecnie jest w fazie publicznej Beta. Nie wszystkie docelowe funkcje są uruchomione. Niektóre z funkcji serwisu mogą działać niepoprawnie, staramy się na bieżąco te kwestie poprawiać.

Aby korzystać z serwisu w formie i jakości przez nas zamierzonej, trzeba między innymi korzystać z aktualnej wersji przeglądarki internetowej.

Dostosowywanie serwisów do starych wersji przeglądarek internetowych, ich błędów - w szczególności IE - może powodować u webmasterów (osób odpowiedzialnych za tworzenie i poprawne funkcjonowanie tego serwisu i innych stron internetowych) wrzody przewodu pokarmowego, otyłość, anoreksję, epilepsję, nerwice, wylewy, rozdwojenie jaźni, roztrojenie jaźni (IE<7), powstawanie i nawroty chorób psychicznych itp. w związku z tym, z troski o nasze i ich zdrowie, bardzo prosimy o korzystanie z aktualnej wersji przeglądarki internetowej. ;)

Polecamy programy: Mozilla Firefox, Opera, Chromium/Chrome, IE w najnowszych wersjach.