W Szwecji doszło do ciekawej zamiany tradycyjnych ról lewicy i prawicy – lewica domaga się delegalizacji organizowanej przez prawicę parady równości środowisk LGBTQ(...).

29 lipca w Sztokholmie ma odbyć się parada równości środowisk mniejszości seksualnych. Do nietypowej sytuacji politycznej doszło dlatego, że parada ma przejść przez dzielnice Sztokholmu zamieszkane w większości przez islamistów. Lewicowcy twierdzą, że "ksenofobiczne, nacjonalistyczne środowiska radykalnie prawicowe" organizują w ten sposób atak na mniejszości muzułmańskie. Postanowili zorganizować kontr-demonstrację, wielu z nich domaga się delegalizacji głównej parady oraz aresztowania organizatorów za "mowę nienawiści" wobec islamistów.

Do krytyki dołączyła jedna z najstarszych na świecie organizacji progejowskich – RSFL (Szwedzka Organizacja na rzecz praw LGBT). Według jej przedstawicieli organizacja parady na terenach zamieszkałych przez muzułmanów jest przejawem "rasizmu i uprzywilejowania białych".

W Europie parady tego typu generalnie unikają terenów zamieszkałych przez muzułmanów. Przykładowo trasa corocznej parady równości w Kopenhadze została zmieniona po wielu przypadkach obrzucania jej przez islamistów kamieniami. Parada w Sztokholmie ma się odbyć w dzielnicach, gdzie mieszka ponad dwukrotnie większy odsetek muzułmanów – ok. 70% – niż w spornych dzielnicach Kopenhagi – ok. 30%.

Czy to nie dziwny przejaw braku konsekwencji moralnej, że niby-tolerancyjne środowiska lewicowe stają po stronie nietolerancyjnych wobec LGBT środowisk muzułmańskich imigrantów? Islamskie prawo szariatu zakłada karę śmierci (np. poprzez ukamienowanie lub zrzucenie z dużej wysokości) dla aktywnych seksualnie osób LGBT – wobec czego lewica okrzyknęła organizatorów parady ...rasistami! Rasizm ma w tym przypadku polegać najprawdopodobniej na tym, że organizatorzy parady nie respektują braku tolerancji islamistów wobec mniejszości seksualnych.

reklama

Komentarze

głupota lewaków zasadza się też na tym, że jakby parada homoseksualna miała przejść przez dzielnice katolickie czy chrześcijańskie ogólnie i w rejonie kościoła, to by nie było problemu, ale jeśli idzie wśród muzułmanów - oooo! to obraza i rasizm. bo chrześcijan obrażać można, muzułmanów - emigrantów absolutnie nie.

nie no, nie mogę. Urządzając parady pod okiem Chrześcijan - to dla nich w porządku. A obok islamistów to urażanie ich uczuć religijnych. I wszystko jasne...

Niestety, Jezus zbyt miłosiernie podchodził do bezwartościowego plebsu, przez co katolicy pozwalali przez zbyt długi czas na takie rzeczy. Teraz silny Islam podbija Europę, a parady części rowerowych mu w tym pomagają. Plus jest taki, że przynajmniej oni pójdą na pierwszy ogień...

Im dużej patrzę na to co się dzieje tym bardziej pragnę odnaleźć króla Jana III Sobieskiego by pokazał wszystkim gdzie jest ich miejsce tzn. lewica powinna się zająć prawami pracowników i ludźmi pracy, homoseksualiśći trudno niech sobie będą , ale niech się nie afiszują ze swoją orientacją seksualną, muzułmanie sorry Europa nigdy nie była kontynentem muzułmańskim , dlaczego nie zajmą się nimi bogate kraje arabskie---Kuwejt, Arabia Saudyjska , Katar ????

#1 w POlsce wszedzie sa koscioly - wiec jakby miala nie isc kolo kosciola to w ogole by nie poszla

"Świat się kończy" - lewactwo przeciwne paradzie...

No i dobrze. Zależy Ci na paradach zboczeńców?

Lewactwo bez kręgosłupa, bo inaczej straci głowy. Doceni miłosierdzie i cierpliwość dobrotliwego kościoła?

cytat: „wielu z nich domaga się delegalizacji głównej parady oraz aresztowania organizatorów za "mowę nienawiści" wobec islamistów”. To niepokojący sygnał dla heteroseksualnych, którzy chcieliby , np., zorganizować kontrmarsz, lub przemaszerować przez dzielnicę, zamieszkałą przez homoseksualistów, jak w San Francisco. Dokąd zmierzasz, ślepa demokracjo…

Dodaj komentarz

Zasady komentarzy: Wyłączną odpowiedzialność za treść danego komentarza ponosi jego autor. Treść nie może naruszać obowiązującego prawa, regulaminu serwisu oraz netykiety. Naruszenie można zgłosić za pomocą linku "zgłoś".
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.