Piotr Tymochowicz umieścił na swoim profilu w serwisie społecznościowym następujące oświadczenie dotyczące Andrzeja Leppera i jego śmierci:

Nie angażuję się już w Polsce w marketing ani PR polityczny po licznych swoich sukcesach pozostawiłem to badziewie innym. W Polsce ani na Ukrainie już nie muszę niczego nikomu udowadniać, ani tym bardziej kreować siebie ani swoich metod.

Sam mieszkając głównie w USA, udostępniam to nagranie z Las Vegas ponieważ jestem to winien Andrzejowi Lepperowi. Jestem to winien naszej przyjaźni, ponieważ przez te wszystkie lata odkąd rozpoczęliśmy współpracę zostaliśmy i byliśmy przyjaciółmi, chociaż przed wieloma sprawami Andrzeja ostrzegałem, uważałem, że ryzykuje zbyt wiele… Starałem się go przygotować na manipulacje innych ludzi, dla których jak sam mówił – był niewygodny…

Niestety w tym przypadku nie przewidziałem tego, co może się z nim wydarzyć.

Do końca swojego życia będę żałować, że nie zostałem z nim do rana – wtedy może nie zginąłby albo zamordowano by nas razem.

Byłem ostatnim człowiekiem, który długo – przez prawie całą noc poprzedzającą jego rzekome samobójstwo – z nim rozmawiał… Ta rozmowa była w dużej mierze powtórzeniem tego, co zeznaje na filmie w wywiadzie z Pawłem – niezależnym dziennikarzem [video poniżej – red.]. Resztę zostawię na zawsze w swojej pamięci, ponieważ byłaby to prawda zbyt szokująca dla wielu… Napiszę tylko tyle, że powiedział mi, że bardzo obawia się o swoje własne życie, że jest szantażowany, że pewni ludzie nie cofną się przed niczym… nawet przed zabójstwem, a przecież ma dla kogo żyć – powiedział mi w ostatniej rozmowie.

Nie jestem.... i jak wiedzą wszyscy, którzy mnie znają nigdy nie byłem zwolennikiem jakichkolwiek teorii spiskowych, jednak w tym przypadku po prostu wiem, mam pewność, że Andrzej Lepper - nie popełnił samobójstwa. Chciałbym po raz pierwszy publicznie jawnie to powiedzieć:

Andrzej Lepper nie popełnił samobójstwa!!!

Mówię to teraz otwarcie, ponieważ moja rodzina jest w bezpiecznym miejscu a sam choć jestem daleko będę bywać w Polsce, ale niczego się nie boję. Wiem, że po pierwsze mówię prawdę, a po drugie niczego złego w swoim życiu nie zrobiłem, choć media i służby z każdym człowiekiem mogą zrobić wszystko, dokładnie wszystko… Nie wiem, czy jest ktoś w Polsce w tym temacie bardziej doświadczony ode mnie, zarówno w aspekcie doświadczeń moich przyjaciół i klientów jak i mnie samego.

Przykro mi, że fasada rzekomej demokracji i wizerunek Polski jako postępowego kraju Unii Europejskiej przykrywa bardzo smutną Prawdę o Polsce – jako o zakłamanym kraju rządzonym przez
mafię ekonomiczno-gospodarczą.

Podobne metody jakie stosowano i jakimi wykończono Andrzeja Leppera będą teraz stosowane wobec Zbigniewa Stonogi oraz wobec mnie, ponieważ wiele osób uważa, że w jakiś sposób steruję czy mam wpływ na byłych swoich uczniów, czy przyjaciół w rodzaju Zbyszka czy Marka Falenty. Prawda jest taka, że nie mam na nich żadnego wpływu oraz nie współpracuję z nimi obecnie – chociaż wiele osób tak myśli.

Zapewne stąd się wzięła - niezwykle brawurowa akcja przeciwko mnie, kiedy ostatnio byłem w Polsce, kiedy skonfiskowano mi wszelkie komputery i nośniki informacji. Po takim ukrytym podejrzeniem, które największych tego świata powala na kolana przed opinią publiczną…

Dziękuję tym samym Zbyszkowi Stonodze i Pawłowi [video poniżej – red.], że odważyli się upublicznić ten zapis, chociaż łzy same spływają na myśl, że już nikogo w Polsce przypadek Andrzeja Leppera nie obchodzi
nie interesuje i nie zajmuje.

Ja będę zawsze go miał w pamięci jako prawego prostego człowieka - wzgardzonego przez rzekome elity polskie - warte tyle, co gówno psa na zeszłorocznym śniegu.

Andrzej - cześć Twojej pamięci!!! Tylko tyle możemy dla Ciebie dziś uczynić…

Piotr Tymochowicz
który gdyby wiedział, co Ciebie czeka - skutecznie by Ci odradził wejścia w świat, który nie był nigdy Twoim światem…

Przepraszam Cię za to, gdziekolwiek teraz jesteś…

Wywiad z Andrzejem Lepperem udostępniony przez Zbigniewa Stonogę

Apel Piotra Tymochowicza do Zbigniewa Stonogi

Piotr Tymochowicz zaapelował do Zbigniewa Stonogi, aby ten w trosce o własne życie wycofał się z polityki:

Zbyszku - wycofaj się z polityki jeszcze nie jest za późno! Nie warto, wierz mi, nie warto…

Masz wspaniałą rodzinę dla której warto żyć, a nie warto dla obcych umierać… Rodacy będą mieli Cię kiedyś w dupie, tak samo jak Andrzeja Leppera dzisiaj!

Piotr

Przepis na niewygodnych ludzi w Polsce

Według Piotra Tymochowicza są cztery główne mechanizmy niszczenia niewygodnych ludzi:

1. Ignorować
2. Ośmieszać
3. Kryminalizować
4. Prostytuować

Prosty i jakże skuteczny przepis

Dramatyczny apel człowieka, który wie za dużo, czy marketingowa autopromocja?

Z ludźmi takimi jar Piotr Tymochowicz – który jest powszechnie znanym specjalistą od marketingu, który sam o sobie mówił, że jest manipulatorem – nigdy nie wiadomo, czy tego typu apel jest autentycznym wyznaniem, wołaniem o pomoc w obawie o siebie i swoją rodzinę, czy kolejną autopromocyjną sztuczką.

Piotr Tymochowicz zakończył swój wpis stwierdzeniem:

Wierzę w to, że kiedyś Prawda ujrzy światło dzienne tak metod stosowanych wobec Andrzeja Leppera jak i wobec mnie…

Mamy nadzieję, że apel Piotra Tymochowicza jest szczery. Nawet jeśli nie, to lepiej pomylić się w tę niż w drugą stronę.

reklama

Komentarze

Oczywiście że Lepper nie popełnił samobójstwa tylko zabiły go tzw. służby lub mafia (w porozumieniu ze służbami czy inna policją http://komentarz.net.pl/2017/08/12/bezradnosc-organow-scigania-w-walce-z-mafiami/ )

Dodaj komentarz

Zasady komentarzy: Wyłączną odpowiedzialność za treść danego komentarza ponosi jego autor. Treść nie może naruszać obowiązującego prawa, regulaminu serwisu oraz netykiety. Naruszenie można zgłosić za pomocą linku "zgłoś".
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.